Characters

11. srpna 2013 v 23:32 | Christie |  In The Shadows Of Lies

Ahoj
Rozhodla jsem se vám přidat hlavní postavy a něco vám o nich napíšu :) Obrázky jsou normálně z googlu, takže na mě nechoďte, že vám radu obrázky, nejsem na to zvědavá -.-
Name: Alexis Clarksonová
Age: 15
Date of Birth: 10. 10. 1997
Something about she: Alexis si vedla poklidný život s rodinou v malém městě nedaleko Dublinu. Všechno se však změnilo jednoho dne, kdy její matka zahynula při tragické autonehodě. Její otec, Jared, se z toho nemohl dlouho vzapamatovat, časem si ale našel novou přítelkyni, se kterou teď žijí a, která dělá Alexis se života peklo. Naštěstí Alexis nastupuje na univerzitu pro upíry, kde potká spoustu nových kamarádů. Její osud je ovšem zapletený se samou temnotou. Co dalšího krom velkého zklamání v lásce a přátelích jí život přichystá?


Name: Christopher Stinson
Age: 17
Date of Birth: 25.2.1996
Something about him: Christopherův život je jedno velké zklamání. Poté co jeho rodiče padli do rukou Jamesovi, vládci temného upírského světa, Christopher ztratí chuť žít. Ovšem James, ho donutí aby se stal jeho pravou rukou, celých deset let tvrdého výcviku z něho udělalo jeho nejlepšího bojovníka. Christohper jde shodou okolností na stejnou akademii jako jeho přátelé a Alexis, ke které už ho od začátku něco táhne. Dostane od Jamese ovšem nelehký úkol. Jak se s ním vypořádá a co za milá i nemilá překvapení ho čeká?


Name: Josh Sykes
Age: 17
Date of Birth: 15.10. 1996
Something about him: Josh, Cassanova školy, už od začátku usiluje o Alexis Clarksonovou, jenže ta ho se smíchem ppřehlíží. Co má dělat? Bude se muset kvůli ní od základů změnit, ze sukničkáře, kterým doposud byl na hodného kluka. Bohužel při jeho snaze o změnu se dostane do velkého maléru a hrozí mu vyloučení ze školy. Nechá ho v tom jeho nejlepší přátelé William a Chris vymáchat, nebo mu hodí záchrané lano?


Name: William Phillips
Age: 16
Date of Birth: 3.8.1997
Something about him: William si v dětství protrpěl své. rodiče se rozvedli a nedohodli se, kdo se bude otehdy mlého Williama starat, nakonec chudák Will zkončil v dětském domově odkdu byl ihned vykázán, kvůli záhadným úmrtím, která začala po jeho příchodu. Nakonec se ho ujala Christopherova rodina a Will s Chrisem vyrůstali jako bratři. S Alexis se velmi spřátelí a budou ukázkovým příkladem nejlepšího přátelství mezi holkou a klukem, ovšem jakmile se do toho přimíchá láska...


Tak tady je malá ochutnávka toho co vás čeká :) Zatím jen hlavní postavy zítra první díl! :)
Christie xoxo
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elizabett Elizabett | Web | 11. srpna 2013 v 23:49 | Reagovat

nemůžu se dočkat dalšího článku o povídce a povídky samotný:)

2 Christie Christie | Web | 12. srpna 2013 v 0:02 | Reagovat

Och, děkuji :3

3 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 12. srpna 2013 v 14:20 | Reagovat

Páni, vypadá to zajímavě!!! Strašně se mi líbí Josh ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama